Poznaj nasze produkty

Miody pitne

Prawdziwe tradycyjne miody pitne. Naturalnie dojrzewające przez leżakowanie. Od półwytrawnych czwórniaków do półsłodkich i słodkich trójniaków. Owocowe, panieńskie (bez dodatków), ziołowo-korzenne.

Miody pitne

Baba Pruska

Na zdjęciu obok, w towarzystwie naszych trunków Baba Pruska z rogiem do picia miodu. Prusowie – lud bałtosłowiański zamieszkujący m. in. ziemie Warmii, pozostawili po sobie takie kamienne postaci. Dziś tylko snujemy domysły o ich przeznaczeniu, ale zapiski historyczne potwierdzają jedno. Miody pitne, podobnie jak u reszty Słowian, miały szczególne miejsce w kulturze.

Paradoksy ZULI

By pomieścić filozofię naszych trunków musimy dotrzeć do zrozumienia istoty pradoksu. Z pozornie logicznych przesłanek, otrzymujemy sprzeczność. My udowadniamy, że paradoks może być prawdziwy – stać na niego naszą fascynującą przyrodę. Dla nas to dobrze znany przystanek na drodze do celu. Gdzie intensywność może być kojąca, a prostota przekraczająca granice naukowego poznania. Zapoznaj się z opisami trunków i odkryj na nowo proste fakty, którymi się zadziwisz. Jak naturą Warmii.